ROX600102KFKF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX600102KFKF5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX600102KFKF5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 102K OHM 1% 20W AXIAL
Fitxak: ROX600102KFKF5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
ROX600102KFKF5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX600102KFKF5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 102K OHM 1% 20W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6842 pcs Datuen fitxa ROX600102KFKF5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Series ROX Erresistentzia 102 kOhms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 102 kOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film