ROX30016M0KNF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX30016M0KNF5P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX30016M0KNF5P
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 16M OHM 10% 14W AXIAL
Fitxak: ROX30016M0KNF5P.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX30016M0KNF5Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX30016M0KNF5P fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 16M OHM 10% 14W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9368 pcs Datuen fitxa ROX30016M0KNF5P.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Series ROX Erresistentzia 16 MOhms
Energia (Watts) 14W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 16 MOhms ±10% 14W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film