ROX30016M0KNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX30016M0KNF5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX30016M0KNF5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 16M OHM 10% 10W AXIAL
Fitxak: ROX30016M0KNF5.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX30016M0KNF5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX30016M0KNF5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 16M OHM 10% 10W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11636 pcs Datuen fitxa ROX30016M0KNF5.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Series ROX Erresistentzia 16 MOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 16 MOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film
Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROX30015M0FKEM
ROX30015M0FKEM
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 15M OHM 1% 10W AXIAL
Stockean: 9357 pcs
Deskarga: ROX30015M0FKEM.pdf
RFQ
ROX30016M0FKF5
ROX30016M0FKF5
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 16M OHM 1% 10W AXIAL
Stockean: 11456 pcs
Deskarga: ROX30016M0FKF5.pdf
RFQ
ROX30016M0KNF5P
ROX30016M0KNF5P
deskribapena: RES 16M OHM 10% 14W AXIAL