ROX20068K1FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20068K1FNLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX20068K1FNLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 68.1K OHM 1% 6W AXIAL
Fitxak: ROX20068K1FNLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX20068K1FNLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX20068K1FNLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 68.1K OHM 1% 6W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13558 pcs Datuen fitxa ROX20068K1FNLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Series ROX Erresistentzia 68.1 kOhms
Energia (Watts) 6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 68.1 kOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film