ROX2005M00KNEMT
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2005M00KNEMT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX2005M00KNEMT
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5M OHM 10% 6W AXIAL
Fitxak: ROX2005M00KNEMT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
ROX2005M00KNEMTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX2005M00KNEMT fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5M OHM 10% 6W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10522 pcs Datuen fitxa ROX2005M00KNEMT.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Series ROX Erresistentzia 5 MOhms
Energia (Watts) 6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 MOhms ±10% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film