RNX2002M20FKR6
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2002M20FKR6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX2002M20FKR6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2M OHM 1% 5W AXIAL
Fitxak: RNX2002M20FKR6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RNX2002M20FKR6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX2002M20FKR6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2M OHM 1% 5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21231 pcs Datuen fitxa RNX2002M20FKR6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Series RNX Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film