RNX2002M00FKEL
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2002M00FKEL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX2002M00FKEL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.00M OHM 1% 100 PPM 5W
Fitxak: RNX2002M00FKEL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RNX2002M00FKELren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX2002M00FKEL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.00M OHM 1% 100 PPM 5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7263 pcs Datuen fitxa RNX2002M00FKEL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Series RNX Erresistentzia 2 MOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNX2.00MS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film