RLR07C5101GSRE6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR07C5101GSRE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.1K OHM 2% 1/4W AXIAL
Fitxak: RLR07C5101GSRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RLR07C5101GSRE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR07C5101GSRE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.1K OHM 2% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 346441 pcs Datuen fitxa RLR07C5101GSRE6.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Erresistentzia 5.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RLR07C5101GSRE6-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 5.1 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film