RLR07C5101GSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RLR07C5101GSB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLR07C5101GSB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.1K OHM 2% 1/4W AXIAL
Fitxak: RLR07C5101GSB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RLR07C5101GSB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLR07C5101GSB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.1K OHM 2% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 42240 pcs Datuen fitxa RLR07C5101GSB14.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Series Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Erresistentzia 5.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1135-1140
1135-1140-MIL
RLR07C5101GSB14-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 5.1 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film