RH01025R00FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH01025R00FC02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RH01025R00FC02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 25 OHM 1% 12.5W
Fitxak: RH01025R00FC02.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
30 pcs
  • Mezua
RH01025R00FC02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RH01025R00FC02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 25 OHM 1% 12.5W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21522 pcs Datuen fitxa RH01025R00FC02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Series RH
Erresistentzia 25 Ohms Energia (Watts) 12.5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RHB-25 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.405" (10.29mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 25 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor