RH0101R000FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH0101R000FE02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RH0101R000FE02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W
Fitxak: RH0101R000FE02.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
RH0101R000FE02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RH0101R000FE02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18528 pcs Datuen fitxa RH0101R000FE02.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Series RH
Erresistentzia 1 Ohms Energia (Watts) 12.5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak RHRB-1.0 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.405" (10.29mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor