IRF24ER820K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF24ER820K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-24 82 10% ER E3
Fitxak: IRF24ER820K.pdf
  • Mezua
IRF24ER820Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF24ER820K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-24 82 10% ER E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1033271 pcs Datuen fitxa IRF24ER820K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.276" L (3.00mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series IRF-24
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 82µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 6MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Inductor 175mA 3.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.2 Ohm Max Uneko balorazioa 175mA