IRF03BH330K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03BH330K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 33 10% B08
Fitxak: IRF03BH330K.pdf
  • Mezua
IRF03BH330Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03BH330K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 33 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5491 pcs Datuen fitxa IRF03BH330K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 19MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Inductor 370mA 1.03 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.03 Ohm Max Uneko balorazioa 370mA