IRF03BH221K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03BH221K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 220 10% B08
Fitxak: IRF03BH221K.pdf
  • Mezua
IRF03BH221Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03BH221K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 220 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5079 pcs Datuen fitxa IRF03BH221K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 70 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Inductor 155mA 5.1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 5.1 Ohm Max Uneko balorazioa 155mA