IRF01EV6R8K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF01EV6R8K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-1 6.8 10% EV E2
Fitxak: IRF01EV6R8K.pdf
  • Mezua
IRF01EV6R8Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF01EV6R8K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-1 6.8 10% EV E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2727 pcs Datuen fitxa IRF01EV6R8K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 60MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Inductor 470mA 450 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max Uneko balorazioa 470mA