IRF01EV180K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF01EV180K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-1 18 10% EV E2
Fitxak: IRF01EV180K.pdf
  • Mezua
IRF01EV180Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF01EV180K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-1 18 10% EV E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6227 pcs Datuen fitxa IRF01EV180K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 30MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Inductor 315mA 1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max Uneko balorazioa 315mA