IRF01BH680K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF01BH680K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-1 68 10% B08
Fitxak: IRF01BH680K.pdf
  • Mezua
IRF01BH680Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF01BH680K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-1 68 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5675 pcs Datuen fitxa IRF01BH680K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 15MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 185mA 2.9 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.9 Ohm Max Uneko balorazioa 185mA