IRF01BH560K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF01BH560K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-1 56 10% B08
Fitxak: IRF01BH560K.pdf
  • Mezua
IRF01BH560Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF01BH560K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-1 56 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4364 pcs Datuen fitxa IRF01BH560K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 18MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Inductor 195mA 2.6 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.6 Ohm Max Uneko balorazioa 195mA