IR04RU8R2K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR04RU8R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-4 8.2 10% R36
Fitxak: IR04RU8R2K.pdf
  • Mezua
IR04RU8R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR04RU8R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-4 8.2 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5446 pcs Datuen fitxa IR04RU8R2K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 8.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 50MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Inductor 360mA 600 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 600 mOhm Max Uneko balorazioa 360mA