IR04RU5R6K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR04RU5R6K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-4 5.6 10% R36
Fitxak: IR04RU5R6K.pdf
  • Mezua
IR04RU5R6Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR04RU5R6K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-4 5.6 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3113 pcs Datuen fitxa IR04RU5R6K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 60MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Inductor 495mA 32 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 32 Ohm Max Uneko balorazioa 495mA