IR02RU102K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR02RU102K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-2 1K 10% R36
Fitxak: IR02RU102K.pdf
  • Mezua
IR02RU102Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR02RU102K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-2 1K 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2874 pcs Datuen fitxa IR02RU102K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 1mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3.4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1mH Unshielded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 72 Ohm Max Uneko balorazioa 28mA