IR02RU101K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR02RU101K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-2 100 10% R36
Fitxak: IR02RU101K.pdf
  • Mezua
IR02RU101Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR02RU101K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-2 100 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6624 pcs Datuen fitxa IR02RU101K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 13MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Inductor 84mA 8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 8 Ohm Max Uneko balorazioa 84mA