IMS05ER822K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ER822K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05ER822K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 8.2K 10% ER E2
Fitxak: IMS05ER822K.pdf
  • Mezua
IMS05ER822Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05ER822K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 8.2K 10% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4578 pcs Datuen fitxa IMS05ER822K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 8.2mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 540kHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 8.2mH Shielded Molded Inductor 26mA 119 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 119 Ohm Max Uneko balorazioa 26mA
Uneko - Saturazioa 15mA