IMS05ER682J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ER682J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05ER682J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 6.8K 5% ER E2
Fitxak: IMS05ER682J.pdf
  • Mezua
IMS05ER682Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05ER682J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 6.8K 5% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5535 pcs Datuen fitxa IMS05ER682J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 6.8mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 660kHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6.8mH Shielded Molded Inductor 27mA 111 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 111 Ohm Max Uneko balorazioa 27mA
Uneko - Saturazioa 16mA