IMS02RU330K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS02RU330K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-2 33 10% R36
Fitxak:
  • Mezua
IMS02RU330Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS02RU330K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-2 33 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2905 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
estali Shielded Series IMS-2
balorazio - Q @ Freq 41 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 20MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 33µH Shielded Molded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 6.5 Ohm Max Uneko balorazioa 83mA