IMS02RU1R5K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS02RU1R5K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-2 1.5 10% R36
Fitxak:
  • Mezua
IMS02RU1R5Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS02RU1R5K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-2 1.5 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3294 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
estali Shielded Series IMS-2
balorazio - Q @ Freq 41 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 115MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Molded Inductor 228mA 860 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 860 mOhm Max Uneko balorazioa 228mA