IMC1812ES47NM
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES47NM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812ES47NM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47NH 450MA 300 MOHM
Fitxak: IMC1812ES47NM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1812ES47NMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812ES47NM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 47NH 450MA 300 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 394993 pcs Datuen fitxa IMC1812ES47NM.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Non-Magnetic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 50MHz
induktantzia 47nH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 1GHz Deskribapen zehatza 47nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 300 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 300 mOhm Max Uneko balorazioa 450mA