IMC1812ES3R9J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES3R9J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812ES3R9J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 330MA 900 MOHM
Fitxak: IMC1812ES3R9J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1812ES3R9Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812ES3R9J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 3.9UH 330MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 236979 pcs Datuen fitxa IMC1812ES3R9J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 3.9µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 40MHz Deskribapen zehatza 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 900 mOhm Max Uneko balorazioa 330mA