IM10BH103G
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM10BH103G
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-10 10K 2% B08
Fitxak: IM10BH103G.pdf
  • Mezua
IM10BH103Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM10BH103G fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-10 10K 2% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3650 pcs Datuen fitxa IM10BH103G.pdf
Mota Molded tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 10mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 950kHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10mH Unshielded Molded Inductor 47mA 72 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 72 Ohm Max Uneko balorazioa 47mA