IM10BH502K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM10BH502K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-10 5K 10% B08
Fitxak: IM10BH502K.pdf
  • Mezua
IM10BH502Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM10BH502K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-10 5K 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3964 pcs Datuen fitxa IM10BH502K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 5mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 1.3MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5mH Unshielded Molded Inductor 57mA 50 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 50 Ohm Max Uneko balorazioa 57mA