IM06SJ561J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06SJ561J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 560 5% RJ2
Fitxak: IM06SJ561J.pdf
  • Mezua
IM06SJ561Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06SJ561J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 560 5% RJ2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4032 pcs Datuen fitxa IM06SJ561J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 560µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3.6MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 560µH Unshielded Molded Inductor 91mA 12.3 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 12.3 Ohm Max Uneko balorazioa 91mA