IM06SJ471K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06SJ471K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 470 10% RJ2
Fitxak: IM06SJ471K.pdf
  • Mezua
IM06SJ471Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06SJ471K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 470 10% RJ2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6334 pcs Datuen fitxa IM06SJ471K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Molded Inductor 95mA 11.1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 11.1 Ohm Max Uneko balorazioa 95mA