IM06RFCSRU331J40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06RFCSRU331J40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6RFCS-40 330 5% R36
Fitxak: IM06RFCSRU331J40.pdf
  • Mezua
IM06RFCSRU331J40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06RFCSRU331J40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6RFCS-40 330 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2929 pcs Datuen fitxa IM06RFCSRU331J40.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
estali Unshielded Series IM-6-RFCS-40
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Molded Inductor 142mA 8.9 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 8.9 Ohm Max Uneko balorazioa 142mA