IM06RFCSRU2R2K40
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06RFCSRU2R2K40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6RFCS-40 2.2 10% R36
Fitxak: IM06RFCSRU2R2K40.pdf
  • Mezua
IM06RFCSRU2R2K40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06RFCSRU2R2K40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6RFCS-40 2.2 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5602 pcs Datuen fitxa IM06RFCSRU2R2K40.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
estali Unshielded Series IM-6-RFCS-40
balorazio - Q @ Freq 45 @ 15MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 15MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 132MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Molded Inductor 610mA 800 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 800 mOhm Max Uneko balorazioa 610mA