IM06ER681J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06ER681J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 680 5% ER E2
Fitxak: IM06ER681J.pdf
  • Mezua
IM06ER681Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06ER681J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 680 5% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3667 pcs Datuen fitxa IM06ER681J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 680µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3.4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 680µH Unshielded Molded Inductor 85mA 13.7 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 13.7 Ohm Max Uneko balorazioa 85mA