IM06ER470J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06ER470J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 47 5% ER E2
Fitxak: IM06ER470J.pdf
  • Mezua
IM06ER470Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06ER470J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 47 5% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3754 pcs Datuen fitxa IM06ER470J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 16MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Molded Inductor 170mA 4 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 4 Ohm Max Uneko balorazioa 170mA