IM02SH5R6K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02SH5R6K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 5.6 10% RJ1
Fitxak: IM02SH5R6K.pdf
  • Mezua
IM02SH5R6Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02SH5R6K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 5.6 10% RJ1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5066 pcs Datuen fitxa IM02SH5R6K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 65MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Molded Inductor 185mA 1.8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.8 Ohm Max Uneko balorazioa 185mA