IM02SH561K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02SH561K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 560 10% RJ1
Fitxak: IM02SH561K.pdf
  • Mezua
IM02SH561Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02SH561K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 560 10% RJ1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6559 pcs Datuen fitxa IM02SH561K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 560µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 5MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 560µH Unshielded Molded Inductor 35mA 46 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 46 Ohm Max Uneko balorazioa 35mA