IM02RU471K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02RU471K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 470 10% R36
Fitxak: IM02RU471K.pdf
  • Mezua
IM02RU471Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02RU471K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 470 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5350 pcs Datuen fitxa IM02RU471K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 6MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Molded Inductor 36mA 42 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 42 Ohm Max Uneko balorazioa 36mA