IM02RU3R9J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02RU3R9J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 3.9 5% R36
Fitxak: IM02RU3R9J.pdf
  • Mezua
IM02RU3R9Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02RU3R9J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 3.9 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5540 pcs Datuen fitxa IM02RU3R9J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 80MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3.9µH Unshielded Molded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max Uneko balorazioa 250mA