IM02RU121J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02RU121J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 120 5% R36
Fitxak: IM02RU121J.pdf
  • Mezua
IM02RU121Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02RU121J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 120 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2966 pcs Datuen fitxa IM02RU121J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 120µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 12MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Molded Inductor 66mA 13 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 13 Ohm Max Uneko balorazioa 66mA