IM02RU102J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02RU102J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 1K 5% R36
Fitxak: IM02RU102J.pdf
  • Mezua
IM02RU102Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02RU102J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 1K 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5640 pcs Datuen fitxa IM02RU102J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 1mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3.4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1mH Unshielded Molded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 72 Ohm Max Uneko balorazioa 28mA