IM02EV101K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02EV101K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 100 10% EV E2
Fitxak: IM02EV101K.pdf
  • Mezua
IM02EV101Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02EV101K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 100 10% EV E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3238 pcs Datuen fitxa IM02EV101K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 13MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Molded Inductor 84mA 8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 8 Ohm Max Uneko balorazioa 84mA