IM02ES4R7K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02ES4R7K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 4.7 10% ES E2
Fitxak: IM02ES4R7K.pdf
  • Mezua
IM02ES4R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02ES4R7K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 4.7 10% ES E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5279 pcs Datuen fitxa IM02ES4R7K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 75MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Molded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm Max Uneko balorazioa 230mA