IHSM7832EB1R8L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM7832EB1R8L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 8.5A 13 MOHM SMD
Fitxak: IHSM7832EB1R8L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
IHSM7832EB1R8Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM7832EB1R8L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1.8UH 8.5A 13 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29598 pcs Datuen fitxa IHSM7832EB1R8L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-7832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 1.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Inductor 8.5A 13 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 13 mOhm Max Uneko balorazioa 8.5A
Uneko - Saturazioa 4A