IHSM7832EB180L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM7832EB180L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 4.2A 47 MOHM SMD
Fitxak: IHSM7832EB180L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IHSM7832EB180Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM7832EB180L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 18UH 4.2A 47 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33400 pcs Datuen fitxa IHSM7832EB180L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-7832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 18µH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Inductor 4.2A 47 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 47 mOhm Max Uneko balorazioa 4.2A
Uneko - Saturazioa 1.3A