IHSM5832RF181L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM5832RF181L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180UH 750MA 809 MOHM
Fitxak: IHSM5832RF181L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IHSM5832RF181Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM5832RF181L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 180UH 750MA 809 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 27762 pcs Datuen fitxa IHSM5832RF181L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-5832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 180µH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 180µH Unshielded Inductor 750mA 809 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 809 mOhm Max Uneko balorazioa 750mA
Uneko - Saturazioa 540mA