IHSM5832RF152L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM5832RF152L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM
Fitxak: IHSM5832RF152L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IHSM5832RF152Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM5832RF152L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 33193 pcs Datuen fitxa IHSM5832RF152L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-5832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 1.5mH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5mH Unshielded Inductor 290mA 7.35 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 7.35 Ohm Max Uneko balorazioa 290mA
Uneko - Saturazioa 170mA