IHD3ER221L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD3ER221L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD3ER221L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-3 220 15% ER E2
Fitxak: 1.IHD3ER221L.pdf2.IHD3ER221L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Mezua
IHD3ER221Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD3ER221L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-3 220 15% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38731 pcs Datuen fitxa 1.IHD3ER221L.pdf2.IHD3ER221L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 162 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 162 mOhm Max Uneko balorazioa 1.6A
Uneko - Saturazioa 1.2A