IHD3ER183L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD3ER183L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD3ER183L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-3 18K 15% ER E2
Fitxak: 1.IHD3ER183L.pdf2.IHD3ER183L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Mezua
IHD3ER183Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD3ER183L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-3 18K 15% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28903 pcs Datuen fitxa 1.IHD3ER183L.pdf2.IHD3ER183L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 18mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 18mH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 14.8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 14.8 Ohm Max Uneko balorazioa 160mA
Uneko - Saturazioa 140mA